TÉMA Drogy

Mezinárodní den boje proti drogám

Již 22 let je dnešní den, 26. červen, spojen s Mezinárodním dnem proti drogám. Hlavní heslo komunikační kampaně OSN k problematice drog se dá shrnout do tří vět: „Ovládají tvůj život drogy? Jde o tvůj život a o tvé blízké! Drogy tam nepatří!"

Od roku 2007 probíhá mezinárodní kampaň Úřadu OSN pro drogy a kriminalitu, která se zaměřuje především na mladé lidi a snaží se je přimět ke společnému boji proti zneužívání drog a obchodování s nimi. Z aktuální Světové zprávy o drogách Úřadu OSN vyplývá, že dochází ke změnám na drogové scéně - pokleslo pěstování drog (koka, opium), naopak se zvyšuje zneužívání amfetaminů a léků na recept.

Přečtěte si o drogách

 

Mezinárodní den boje proti drogám patří do témat
 • Jsou drogy a drogy Jarda 28.06.2010 09:43:40

  Snad se v takových případech rozlišuje, kdy se člověk drogama dobrovolně ničí a kdy je do sebe cpe, aby mohl normálně fungovat. Je ale divný, že ještě napřišli na to, co s migrénou, aniž by člověk do sebe cpal chemii"

 • drogy magda 26.06.2010 20:11:47

  no myslím že mě udělat testy tak to taky projedu jsem těžký migrenik a to co do sebe dostávám v podobě injekcí čípků a prášků za tech 30let by stačilo ...


Adresář

Diskuze na téma Drogy

 • Ceragon 14.02.2014 11:02 Nespavost po porodu

  www.drogovedoupe.cz

 • Tereza 14.10.2013 13:10 Deprese

  Dobrý den Chtěla bych se s vámi poradit, nevím jak začít. Nejlepší kamarád kterého znám půlku svéh…

 • Laban 18.04.2016 21:04 Maniodepresivní psychóza

  Muž 38 let má všechny příznaky maniodeprese, je to už tak daleko, že se obávám, aby při tom jeho…

Píšeme jinde
 • Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Vegetariánský tatarák krok za krokem

  Tatarák na křupavé topince nebo čerstvé bagetce, kdo by odolal? Pokud hledáte variantu, která se chuťově podobá té masové, zkuste tento recept. Tatarák z avokáda je pikantní, chuťově výrazný a zachutná i těm, kteří nad vegetariánskými pokrmy ohrnují nos.

 • Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Recept na švestkové čatní krok za krokem

  Čatní (chutney) je chuťově velmi výrazná omáčka pocházející z indické kuchyně, podává se k masu i zelenině. Základem je vždy ovoce a spousta koření. Tentokrát si ji připravíme ze švestek, jablek, pomerančové šťávy, skořice, chilli a zázvoru.Zdravě.cz na Facebooku